Top 12 dôvodov, prečo zálohovať s HPE Alletra 5000

HPE Alletra je rada inteligentných dátových úložísk od spoločnosti Hewlett Packard Enterprise. Toto on-prem diskové úložisko s najvyššou efektivitou manažmentu dát vo svojej triede, odburáva zložitý manažment dátových úložísk, odomyká skutočný potenciál hybridného cloudu a optimalizuje pracovnú záťaž. Ak chcete využívať diskový priestor ako v cloude a mať dáta stále pod kontrolou, bez ohľadu na to, kde ich máte uložené, HPE Alletra 5000 bude pre Vás správna voľba.

Zákazníci požadujú mať dáta nielen uložené, ale aj softvérovo definované, konvergované, riadené. A tak sa rola ITčka posúva od správy úložíska dát, k správe údajov. Zariadenie HPE Alletra 5000 je vytvorené na základe DNA adaptívneho úložiska HPE Nimble Storage Adaptive Flash. Poskytuje jednoduché, spoľahlivé a nákladovo efektívne hybridné úložisko pre rôzne pracovné záťaže.

Prečítajte si 12 hlavných dôvodov, prečo si vybrať HPE Alletra 5000

1.) Rýchlosť na základe cloudových skúseností: Využite HPE Alletra 5000 ako jednoduché lokálne úložisko s rýchlosťou a agilitou cloudu. Urobte IT infraštruktúru neviditeľnou a zároveň presuňte prevádzku tak, aby bola zameraná na aplikácie, nie na infraštruktúru. Nasadenie môžete vykonať v priebehu niekoľkých minút, aktualizovať a spravovať odkiaľkoľvek. Na rozdiel od tradičnej správy úložísk, HPE Alletra 5000 bez námahy poskytne úložiská a urýchli nasadenie aplikácií, čím sa uvoľnia IT zdroje na prácu na strategických iniciatívach s vyššou pridanou hodnotou.
2.) Prepnite svoje úložisko na autopilota so službou umelej inteligencie: HPE InfoSight, špičková služba AIOps pre infraštruktúru, ktorá riadi autonómne operácie, pomáha zabezpečiť, aby boli vaše aplikácie vždy zapnuté a rýchle. Môžete predvídať a predchádzať poruchám skôr, presne určiť problémy medzi úložiskom a virtuálnymi počítačmi a identifikovať nedostatočne využívané virtuálne zdroje. Nechajte odporúčania umelej iteligencie, aby vás zbavili dohadov pri správe dátovej infraštruktúry a využite automatizáciu prediktívnej podpory a priamy prístup k odborníkom, aby ste eliminovali časovo náročné eskalácie.
3.) Optimalizujte cenový výkon pre všeobecné pracovné zaťaženie: HPE Alletra 5000 je od základu navrhnutá tak, aby poskytovala rýchly a konzistentný výkon a špičkovú efektivitu dát pre vaše pracovné zaťaženia. Zrýchlite svoje aplikácie so sub-milisekundovou latenciou a zažite až o 25 % vyššiu rýchlosť ako pri predchádzajúcich hybridných flashových poliach HPE Nimble Storage. Znížte svoje náklady na úložisko vďaka neustálemu zmenšovaniu dát, čo prináša až 5-násobnú úsporu miesta bez obmedzenia výkonu.
4.) Spoľahnite sa na šesť deviatok dostupnosti: Zabudnite na straty v dôsledku neočakávaných odstávok a výpadkov vášho IT. HPE Alletra 5000 využíva osvedčenú platformu poháňanú umelou inteligenciou, ktorá zaručuje odolnú dostupnosť dát 6x9s pre každého zákazníka a každé pole. Vďaka technológii HPE InfoSight, ktorá predpovedá problémy a predchádza im, sú vaše úložiská každý deň inteligentnejšie, výkonnejšie a spoľahlivejšie.
5.) Spoľahnite sa na extrémnu integritu dát a nekompromisnú trvácnosť: Neakceptujte kompromisy medzi odolnosťou dát a výkonom. HPE Alletra 5000 štandardne poskytuje Triple+ Parity RAID s nulovým dopadom na výkon. Triple+ Parity RAID dokáže zvládnuť tri súčasné zlyhania diskov bez straty dát a poskytuje dodatočnú ochranu prostredníctvom parity v rámci disku.
6.) Ľahko a bez prerušenia škálujte: HPE Alletra 5000 scale-to-fit: Nezávisle a bez prerušenia zvyšujte kapacitu a výkon bežiaceho systému. 
7.) Zjednodušte a znížte náklady na ochranu dát: Dodržiavajte dohody o úrovni služieb obnovy (SLA) vďaka rýchlemu, jednoduchému a integrovanému zálohovaniu a obnove - lokálne aj v cloude. Natívna replikácia z polí HPE Alletra 6000 All Flash na hybridné polia HPE Alletra 5000. Využívajte službu HPE Backup and Recovery Service založenú na službe SaaS na zjednodušenie ochrany hybridných cloudových údajov s okamžitým obnovením, rýchlym obnovením na mieste a nákladovo efektívnym dlhodobým zálohovaním v cloude.
8.) Získajte skúsenosti s HCI bez obmedzení: Užite si jednoduchosť v používaní, ktorú milujete na hyperkonvergovanej infraštruktúre (HCI) pre všetky vaše aplikácie. HPE Alletra disagregovaná HCI (dHCI) poskytuje hyperkonvergovaný zážitok, ktorý zahŕňa kritickú rýchlosť a odolnosť pre podnikanie spolu s nezávislým škálovaním výpočtovej a úložnej infraštruktúry.
9.) Spotreba ako služba na požiadanie: Prechod od vlastníctva a údržby dátovej infraštruktúry k jednoduchému prístupu k nej a jej využívaniu. Vyhnite sa obavám z nadmerného a nedostatočného poskytovania (provisioningu), rozpočtovým obmedzeniam CAPEX a zložitým cyklom obstarávania tým, že si vyberiete flexibilný model spotreby ako služby, s platformou HPE GreenLake edge-to-cloud. Jednoduchý prístup k úložným zdrojom, ktoré potrebujete, prostredníctvom vrstiev úložiska optimalizovaných pre pracovné zaťaženie, ktoré sa dodávajú v priebehu niekoľkých dní. Škálujte na požiadanie podľa potreby, spoľahnite sa na vyrovnávaciu kapacitu pre neočakávané požiadavky na pracovné zaťaženie alebo využitie a zanechajte vysoké počiatočné náklady v prospech transparentného mesačného predplatného.
10.) Zažite jednoduchý, cenovo dostupný a bezrizikový prechod: Zákazníci HPE Nimble Storage Hybrid Flash Array sa môžu zbaviť rizika a zložitosti prechodu na HPE Alletra 5000 prostredníctvom rýchlych, nerušivých upgradov "data-in-place". 
11.) Získajte všetko ako službu: Zrýchlite svoju digitálnu transformáciu vďaka jednotnému rozhraniu a prehľadu HPE GreenLake, ktorý prináša cloud všade tam, kde sa nachádzajú vaše aplikácie a dáta. HPE Alletra 5000 využíva HPE GreenLake a poskytuje vám rýchly a jednoduchý prístup k viac ako 70 cloudovým službám.
12.) Zrýchlite obchodné výsledky: HPE Alletra 5000 vám umožňuje transformovať sa z prevádzkovateľa IT na poskytovateľa služieb, čo znamená, že sa sústredíte na urýchlenie výsledkov, nie na správu infraštruktúry. Zrýchlite čas potrebný na dosiahnutie hodnoty tým, že ušetríte až 98 % času ma prevádzku IT. Znížte riziko so zárukou 99,9999 % dostupnosti pre všeobecné pracovné zaťaženia a zvýšte agilitu vďaka 86 % problémov, ktoré sa predpovedajú a automaticky riešia ešte predtým, než sa vyskytnú.

Viac informácií nájdete na hpe.com/storage/alletra .V prípade záujmu o cenovú ponuku nám napíšte na sales@egroup.sk